menu menu

Winkelcentrum Broekerveiling II

Home / Onze projecten / Winkelcentrum Broekerveiling II /
clear

Onze projecten

Winkelcentrum-Broekerveiling-II

Een hele uitdaging maar voor ons team is niets te gek. Met een knikarm-hoogwerker maar zonder knikkende knietjes hebben wij deze mooie klus geklaard. In de hal boven de roltrappen bij winkelcentrum Broekerveiling hangen nu prachtige zonnige lampionnen in verschillende afmetingen van 25 t/m 80 cm, met behulp van onze super magneethaakjes en veerhaken eenvoudig op te hangen.